Kuchyňská dvířka

Nejpoužívanějším typem kuchyňských dvířek jsou stále MDF profilovaná foliovaná dvířka - z tvaru frézování doporučujeme pouze obvodový rádius. MDF dvířka mohou být nastříkána kvalitním lakem ve vysokém lesku v jakékoliv barvě RAL nebo NCS.

Stále oblíbenějším materiálem na dvířka je „obyčejné“ lamino. Oproti MDF nabízí vyšší odolnost proti mechanickému poškození, nižší cenu a větší výběr dekorů.

Do moderních kuchyní se hodí dvířka z laminodesek Thermopal - ta nabízejí moderní vzhled (vysoký lesk), odolnost proti mechanickému poškození (oproti lakovaným MDF dvířkám) a přijatelnou cenu srovnatelnou s foliovými dvířky.

Korpusy

Korpusy vyrábíme z lamino desek, popř. z lamino desek Thermopal ve vysokém lesku. Na výběr nabízíme stovky dekorů - více v sekci materiály.

Pracovní, barové a jídelní plochy

Používáme postformingové dřevotřískové desky. Na výběr nabízíme stovky dekorů - více v sekci materiály.

Dřezy

Do našich kuchyní montujeme dřezy značek Pyramis, Franke a Teka. Výběr nejpoužívanějších dřezů si můžete prohlédnout přímo na těchto stránkách.

Vestavěné spotřebiče

Při montážích kuchyňských odsavačů par preferujeme značku CATA - výběr několika oblíbených odsavačů naleznete zde. Co se týče ostatních kuchyňských spotřebičů - doporučujeme značku BRANDT. Výběr z katalogu vestavných elektrospotřebičů této značky naleznete zde.

Značka BLUM v kuchyni

Logo Blum

Do námi vyráběného nábytku montujeme výhradně kování (panty, výsuvy, výklopy) od firmy BLUM – kování s doživotní zárukou.